Rasti 31 straipsniai pagal gairę suliekneti
Šioje dietoje sriubas galima rinktis bet kokias, tiesiog reikia laikytis protingų maisto produktų proporcijų ir porcijų. Ši dieta gera tuo, kad padės numesti svorio išvengiant įprastų kitas dietas lydinčių simptomų – silpnumo, galvos svaigimo, greito nuovargio ir dirglumo.
Pienas – nuostabus produktas, kurį mums dovanoja pati gamta. Jį sudaro visos medžiagos, reikalingos normaliam žmogaus organizmo funkcionavimui. Nuo senų senovės pienas laikomas vienu stebuklingiausių produktų. Dėl didelės maistinės vertės, jis neretai vadinamas „baltuoju krauju“, „gyvybės eliksyru“, „sveikatos šaltiniu“ ir „gyvybės sultimis“. Pienas susidaro iš tokių medžiagų, kuriuos į pieno liaukas patenka su krauju. Iš motinos kraujo sudedamųjų dalių susidaro naujos...
Valgiaraštis. 1 diena. Pusryčiai: vienas kivis, 100 gramų braškių, 100 gramų vynuogių, vienas keksiukas, 200 mililitrų rūgpienio arba kildyto pieno (liaudiškai vadinamo riaženka); Pietūs: 100 gramų daržovių ir tuno salotų su alyvuogių aliejumi, griežinėlis kieto sūrio; Pavakariai: vienas obuolys, vienas krekeris; Vakarienė: 2 užkeptos bulvės, 100 gramų padažo iš pipirų, jogurto ir svogūnų, 100 gramų špinatų salotų, 150 gramų konservuotų kukurūzų, 200 mililitrų rūgpienio...
Daugelis mano, kad žodis “vegetarizmas” yra kilęs iš lotynų kalbos žodžio “vegetalis” (augalinis). Iš tiesų šio termino pagrindas – lotynų kalbos žodis “vegetus”, verčiamas kaip “tvirtas”, “žvalus”, “pilnas jėgų”, “aktyvus”. Ir tikrai, dauguma žmonių, teikiantys pirmenybę būtent tokiam mitybos racionui, stengiasi gyventi kuo sveikiau. Laikantis tikrosios vegetariškos dietos, reikėtų vartoti tik augalinės kilmės produktus. Užkietėję vegetarai atsisako net pieno produktų,...
Griežtai laikantis visų rekomendacijų, per 4 savaites galima netekti daugiau nei 6–7 kilogramų. Valgiaraštis turi būti sudarytas taip, kad būtų kuo įvairesnis, t.y. jame būtų tiek vaisių, tiek daržovių, tiek grūdų, tiek žalumynų ir t.t. Dienos pabaigoje galima pasilepinti kokiu nors skanumynu.
Jogai tikina, kad nesimankštinant kiekvieną dieną, kūnas praranda lankstumą, plastiškumą ir jaunumą, pasunkėja, lengviau kaupiasi riebalai ir, kas yra baisiausia, nuodai bei kenksmingos medžiagos, todėl organizmas tampa jautresnis įvairioms ligoms. Liekninamosios jogos pratimai patys negydo, jie skirti tam, kad pats žmogaus organizmas, išnaudodamas jam iš gamtos suteiktas gydomąsias savybes, sklandžiau atliktų savo funkcijas.
Kaip daug žmonių yra nepatenkinti savo figūra! Dietos, pratimai, maisto papildai, medikamentai, plastinė chirurgija – ko tik jie nesigriebia, norėdami atsikratyti nepageidaujamų kilogramų. Tačiau apkūnių žmonių anaiptol nemažėja. Atvirksčiai, dėl kovos už lieknumą atsiranda vis daugiau kompleksuotų žmonių, kurie, neatitikdami modeliams keliamų reikalavimų, jaučiasi nepilnaverčiais, dėl to aukoja sveikatą grumdamiesi su savo svoriu. Ką reikėtų daryti, norint pasiekti kūno...
Cilla Black – žymi Anglijos daininkė, aktorė ir visuomenės veikėja, išgarsėjusi 1963 metais. Laikantis dietos, kuria ji sėkmingai vadovavosi, reikia visiškai atsisakyti alkoholio, gerti kiek tik norisi vandens, dietinių gėrimų – juodos kavos ir arbatos su citrina.
Kaip po dietos nebepriaugti numesto svorio? Toks klausimas, ko gero, kankina kiekvieną moterį, numetusią įgrisusius nereikalingus kilogramus. Sėkmingas sulieknėjimas – tik pusė dietos sėkmės ir tikrai ne visoms pavyksta išlaikyti pasiektą rezultatą. Taip nutinka dėl to, kad dažna neišmoksta savo raciono kaloringumą mažinti pamažu ir kurį laiką laikosi itin griežtos dietos, laukdama, kada gi pagaliau ji baigsis ir galima bus į valias prisikirsti taip išsiilgto maisto.
Norint atsikratyti nepageidaujamų kilogramų, pirmiausia reikia nepamiršti, kad tai būtina daryti sveikai, kitaip su antsvoriu galima netekti ir brangios sveikatos. Pagrindinė sveiko gyvenimo taisyklė – nuosekli, reguliari mityba 5 kartus per dieną, derinama su fiziniu aktyvumu.
Mano meniu