Rasti 3 straipsniai pagal gairę sveikata

10 sveiko gyvenimo būdo taisyklių

Laikantis kelių paprastų sveiko gyvenimo būdo taisyklių ir patarimų galima išvengti rimtų sveikatos problemų, įvairių susirgimų (net onkologinių) ir tiesiog keliais metais prailginti savo gyvenimą. Tikriausiai nerastume žmogaus, kuris nenorėtų būti sveikas.

Vitaminai, jų šaltiniai ir išsaugojimo būdai

Pagrindinis vitaminų, reikalingų žmogaus organizmui, šaltinis – maistas. Jų kiekis mitybos racione gali būti skirtingas ir priklauso nuo daugelio veiksnių – produktų rūšies, jų laikymo sąlygų ir trukmės, technologinio maisto apdirbimo pobūdžio, patiekalų pasirinkimo ir maitinimosi įpročių. Bene svarbiausią vaidmenį vaidina maisto sudėtis.

Mitybos reguliavimas - chroniškų skausmų profilaktikos metodas?

Statistika byloja, kad vienas iš penkių pasaulio žmonių kenčia nuo chroniškų skausmų. Dažniausiai jie būna tokių ligų kaip AIDS, diabetas, kitų metabolinių susirgimų, infekcinių, uždegiminių ligų, traumų, įvairių chirurginių procedūrų pasekmė. Su tokiais skausmais mėginama kovoti medikamentų pagalba, tačiau tris metus Izraelio mokslininko Joramo Širo Monrealyje vykdytas tyrimas parodė, kad problemą galima spręsti subalansuojant maitinimosi racioną.