Rasti 32 straipsniai pagal gairę dieta

201 patarimas, kaip atsikratyti nepageidaujamo svorio

Kaip daug žmonių yra nepatenkinti savo figūra! Dietos, pratimai, maisto papildai, medikamentai, plastinė chirurgija – ko tik jie nesigriebia, norėdami atsikratyti nepageidaujamų kilogramų. Tačiau apkūnių žmonių anaiptol nemažėja. Atvirksčiai, dėl kovos už lieknumą atsiranda vis daugiau kompleksuotų žmonių, kurie, neatitikdami modeliams keliamų reikalavimų, jaučiasi nepilnaverčiais, dėl to aukoja sveikatą grumdamiesi su savo svoriu. Ką reikėtų daryti, norint pasiekti kūno...

Cilla Black dieta

Cilla Black – žymi Anglijos daininkė, aktorė ir visuomenės veikėja, išgarsėjusi 1963 metais. Laikantis dietos, kuria ji sėkmingai vadovavosi, reikia visiškai atsisakyti alkoholio, gerti kiek tik norisi vandens, dietinių gėrimų – juodos kavos ir arbatos su citrina.

Kaip po dietos nepriaugti svorio?

Kaip po dietos nebepriaugti numesto svorio? Toks klausimas, ko gero, kankina kiekvieną moterį, numetusią įgrisusius nereikalingus kilogramus. Sėkmingas sulieknėjimas – tik pusė dietos sėkmės ir tikrai ne visoms pavyksta išlaikyti pasiektą rezultatą. Taip nutinka dėl to, kad dažna neišmoksta savo raciono kaloringumą mažinti pamažu ir kurį laiką laikosi itin griežtos dietos, laukdama, kada gi pagaliau ji baigsis ir galima bus į valias prisikirsti taip išsiilgto maisto.

Svorio metimas

Norint atsikratyti nepageidaujamų kilogramų, pirmiausia reikia nepamiršti, kad tai būtina daryti sveikai, kitaip su antsvoriu galima netekti ir brangios sveikatos. Pagrindinė sveiko gyvenimo taisyklė – nuosekli, reguliari mityba 5 kartus per dieną, derinama su fiziniu aktyvumu.

Levo Chazano dieta

Ši dieta veiksminga tik turint mažiausiai 10 kilogramų viršsvorio, o atsikratyti galima tiek, kad iš jos besilaikančio žmogaus ūgio (centimetrais) atėmus naująjį svorį būtų gauta 100 (+/- 2). Pavyzdingai besilaikant šios dietos, per mėnesį svoris turėtų sumažėti mažiausiai 10 kg. Pirmiausia patariama pasitikrinti savo kūno masės indeksą (KMI) ir sužinoti, ar tikrai yra bent 10 kilogramų antsvorio, taigi, ar dieta bus veiksminga. Ji pranašesnė už kitas pirmiausia dėl to,...

Iškrovos dieta (iškrovos diena)

Iškrovos dietą (iškrovos dieną) galima pavadinti organizmo valymo diena. Jos laikytis reikia vieną dieną per savaitę. Tačiau po vienos tokios dienos numetama tik apie 0,5 – 1 kilogramas svorio, dalis kurio vėliau grįžta, todėl patartina iškrovos dieną daryti kiekvieną savaitę norint, kad būtų pasiekti geresni rezultatai. Tuomet svoris krenta pamažu, bet užtikrintai. Jau kitą dieną pagerėja bendra savijauta. Svarbu nepamiršti, kad bet koks iškrovos dietos tipas griežtai...

Pietų paplūdimio dieta

Pietų paplūdimio dietos esmė – gerieji riebalai turi būti protingai derinami su angliavandeniais. Tokiu būdu svoris bus metamas efektyviai ir nekenksmingai organizmui. Šios dietos išskirtinumas yra tai, kad ji yra daugiau nei dieta, nes sudaryta iš trijų skirtingų etapų, kuriuos sėkmingai perėjus, visiškai pakeičiamas gyvenimo būdas.

Daržovių dieta

Daržovių dietą galima vertinti kaip iškrovos dietą, po kurios tampa lengviau mesti svorį. Ji gerai veikia skrandžio ir žarnyno mikroflorą, atsikratoma organizme susikaupusių riebalų, pagerėja odos, plaukų ir nagų būklė. Ši dieta yra gana įvairi, gausi ląstelienos, vitaminų ir maisto medžiagų. Nerekomenduojama daržovių sūdyti ar dėti kokių nors prieskonių. Galima tik jas pagardinti alyvuogių aliejumi.

Trijų dienų dieta

Laikantis šios dietos, per 3 dienas galima numesti 3 – 4 kilogramus, sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje ir išvalyti organizmą. Po pirmo 3 dienų kurso rekomenduojama padaryti 4 dienų pertrauką ir pakartoti kursą iš naujo.

Vaisių dieta

Laikantis vaisių dietos negalima valgyti jokio kito maisto, išskyrus vaisius, o išgerti leidžiama tik 2 stiklines skysčio. Manoma, kad tai geriausia daryti kiekvieno sezono pradžioje. Rekomenduojama pasirinkti tik vieną vaisių rūšį, kuri patinka labiausiai, ir juos valgyti su žievele ir sėklomis. Ypač gerai, kad tai būtų saldūs obuoliai. Vasarą taip pat galima pasirinkti kokias nors uogas – braškes, trešnes, žemuoges, o žiemą – citrusinius vaisius – citrinas ar apelsinus.